فیلترچکمه آتش نشانی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
چکمه آتش نشانی Haix
چکمه آتش نشانی Haix
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
طراحی استاندارد پنجه ی کامپوزیتی ضد لیز خوردگی ضد آب و مقاومت در برابر حرارت، مواد شیمیایی و ضربه ها ساخت: آلمان
چکمه آتش نشانی هولیک
چکمه آتش نشانی هولیک
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
مقاوم در برابر حرارت و گرما ساخته شده از چرم طبیعی استحکام و دوام بالا
چکمه آتش نشانی هارویک دسته دار
چکمه آتش نشانی هارویک دسته دار
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
ساخته شده از جنس لاستیک مقاوم و دوام بالا محافظت از پا د در برابر حرارت و آتش سوزی مقاوم در برابر نفوذ آب
پوتین آتش نشانی Holik
پوتین آتش نشانی Holik
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
ساخته شده از جنس چرم محافظت از پا ها در برابر گرما و حرارت مانع از پیچ خوردن پا ها در سطح ناهموار

سلامتی افراد در شرایط مختلف محیطی و کاری نیازمند تجهیزات و ابزار‌های مخصوص به خود است که با وجود آن‌ها تا حدودی ایمنی و سلامتی افراد تضمین شود لازم است از مدل‌ها و نمونه‌های متنوع و اصولی را برای استفاده در شرایط مختلف در نظر گرفت تا به استاندارد سازی محیط‌ها نیز کمک ویژه ای شود. برخی مشاغل و شرایط کاری به تجهیزات مخصوص خود نیاز دارند که گاها وجود آن‌ها ضروری است. به عنوان مثال فعالیت آتش نشانی یک شغل سخت و در عین حال بسیار کاربردی است که لازم است تجهیزات مشخصی برای استفاده در آن در نظر گرفته شود. یکی از این تجهیزات کاربردی چکمه آتش نشانی است که به ایمن شدن شرایط و سلامتی افراد کمک می‌کند. 

بررسی چکمه آتش نشانی 

شرایط کاری مختلف نیاز به کفش مناسب دارند که چکمه آتش نشانی را می‌توان نمونه ای مناسب و ضروری به جهت کار در این شرایط دانست. این چکمه‌ها به صورتی طراحی و تولید شده‌اند که ایمنی و حفاظت کاربردی و مشخصی برای افراد فراهم می‌کنند. 
علاوه بر چکمه آتش نشانی تجهیزات ایمنی و استاندرد دیگری مانند لباس مناسب، کلاه و دستکش‌های آتش نشانی نیز بسیار کاربرد دارند و از تجهیزات لازم و ضروری این شغل محسوب می‌شود. 
نمونه‌ها و مدل‌های قدیمی این چکمه‌ها به صورت لاستیکی می‌باشد که امروزه از انواع کفش‌های چرمی برای استفاده در این نوع شرایط کاری استفاده می‌شود. 

انواع چکمه‌های آتش نشانی 

برای استفاده کاربردی و متناسب با هر فردی لازم است انواع و نمونه‌های مختلف آن را بشناسیم تا انتخاب درستی برای استفاده در شرایط کاری داشته باشم. انواع چکمه آتش نشانی در طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند که در ادامه به موارد آن اشاره می‌کنیم:

  • چکمه آتش نشانی Haix
  • چکمه آتش نشانی هولیک
  • چکمه آتش نشانی هارویک دسته دار 

چکمه آتش نشانی Haix

این نوع محصول طراحی استانداری دارد همچنین مواد و مترایل به کار رفته در آن سبب دوام و ماندگاری بالای آن شده است. این نوع از چکمه های آتش نشانی محصول آلمان می‌باشد و ایمنی کامل و کاربردی را برای افراد فراهم می‌کند. 

چکمه آتش نشانی هولیک

مواد چرمی به کار رفته در این چکه ایمنی و استاندارد مناسبی را در شرایط خظرناک و آتش سوزی ایجاد می‌کند. 

چکمه آتش نشانی هارویک دسته دار 

این نوع علاوه بر نفوذ گرما و حرارت محافظت خوبی در برابر مایعات مختلف ایجاد می‌کند به گونه ای که جنس این چکمه به صورت پلاستیکی می‌باشد. یک ویژگی مهم این چکمه حالت دسته دار آن می‌باشد که برای حمل راحت آن بسیار مناسب است. 
وجود تجهیزات ایمنی در شرایط کاری مختلف از الزامات می‌باشد به همین منظور انواع این چکمه‌ها کاربری مختلفی نیز دارند که شرایط مناسبی را برای ما فراهم می‌کنند. 

ویژگی‌های چکمه آتش نشانی

مهم ترین ویژگی و خصوصیات این چکمه‌های آتش نشانی مقاومت در برابر حرارت و گرما می‌باشد که جنس رویه و اصلی اکثر این کفش‌ها به صورت چرمی است که علاوه بر مقاومت بر گرما در برابر ضربه‌ها و برخورد با اشیا نوک تیز بسیار مناسب می‌باشند. 
با توجه به استفاده طولانی مدت داخل این چکمه‌ها از آستر و پارچه ضد تعریق استفاده می‌شود که بسیار کمک کننده است. 
زیره به کار رفته در این کفش‌های آتش نشانی به صورت مقاوم می‌باشد همچنین به صورت ضد لغزش و ضد سایش عمل می‌کند که می‌توان از آن برای فعالیت‌های آتش نشانی، عملیات‌های امداد و نجات، سیل، زلزله و ... به خوبی استفاده کرد. 
برای ایجاد ایمنی بیشتر در شرایط و فعالیت‌های مختلف قسمت پنجه این چکمه‌های آتش نشانی از جنس فولاد و کامپوزیت است که در صورت ضربه‌های سنگین فشاری به پا وارد نمی‌کند. 
همچنین با توجه به ویژگی های گفته شده طراحی ظاهری آن ها نیز به صورت کارشده و استاندارد می‌باشد که شرایط ایمن و مناسبی برای استفاده افراد فراهم می‌کند. به صورت کلی ساختار و بدنه ی انواع چکمه آتش نشانی محکم و اصولی است. 
چرم‌های به کار رفته در این نوع کفش‌ها به صورت نسوز و چند لایه هستند که تحمل و مقاومت آن‌ها بسیار بالا می‌باشد و محافظت کاملی را ایجاد می کند. همچنین این چکمه‌های آتش نشانی به صورت ساق بلند تولید می‌شوند که ایمنی، حفاظت کافی و مجهزی برای شرایط حساس و مختلف فراهم می‌کند. 

استاندارد‌های چکمه آتش نشانی

برخی تجهیزات و ابزار های مورد نیاز ایمنی باید بر اساس ویژگی‌ها و شرایط مورد استفاده تهیه و تولید شوند که بر این اساس بتوان آن‌ها را استفاده کرد. امروزه برای ساخت و تولید هر وسیله و تجهیزی استاندارد و اصول اولیه خاص را به کار می‌گیرند تا محصول با کیفیت و کارآمدی ایجاد شود. به خصوص تجهیزات ایمنی که به منظور حفظ سلامتی و جان افراد تهیه ‌می‌شوند لازم است مطابق با استاندارد‎‌ها و ساختار مشخصی تولید و طراحی شوند با توجه اهمیت بالای فعالیت‌های آتش نشانی ابزار و تجهیزات مختلف به خصوص چکمه آتش نشانی با توجه به اصول و استاندارد‌های تعریف شده تهیه می‌شوند. 
NFPA استانداردی به جهت تولید این چکمه‌ها می باشد که از نکات آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده از لایه رویی چرمی 
  • زیره  Vibramمقاوم در برابر حرارت و ذوب 
  • اتصال بند دار و انعطاف مناسب
  • فاصله بین پایین پاشنه تا بالای پاشنه ۸ اینچ باشد

به طبع این‌ها بخشی از نکات و اصول تولید این چکمه‌ها می‌باشد که لازم است برای داشتن فعالیت مناسب از آن‌ها استفاده کرد. به گونه ای که بخش مهم این چکمه‌ها زیره آن می‌باشد که در این شرایط باید از جنس بسیار مقاوم و مشخصی باشد تا در برابر حرارت زیاد، نفوذ آب، اشیا تیز و ... کاربردی مناسبی داشته باشد. 

خرید چکمه آتش نشانی

برای استفاده از تجهیزات ایمنی مختلف باید بررسی‌های لازم به جهت انتخاب محصول درست و متناسب با شرایط صورت گیرد. برای خرید چکمه‌های آتش نشانی مراکز و سایت‌های معتبر مختلفی وجود دارند که می‌توان از آن‌ها اقدام کرد. 
سایت بازار ترافیک با فراهم کردن مدل‌ها و نمونه‌های مختلف تجهیزات و ابزار‌های مختلف ایمنی و ترافیکی و پارکینگی بستر مناسبی برای خرید انواع تجهیزات فراهم کرده که می‌توانید محصولات با کیفیت و مناسبی را با بهترین قیمت‌ها تهیه کنید همچنین به جهت مشاوره در خرید و سوال در رابطه با هر محصولی می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.