فیلتر





تجهیزات کنترل ترافیک

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
سرعت گیر پلاستیکی 25در 35
کد محصول:21111 وزن :870 گرم (بدون متعلقات) جنس: پلاستیک ABSنشکن رنگ: سفید/زرد ابعاد: 25 در 35 سانتیمتر حداکثر ارتفاع: 5 سانتیمتر تعداد پیچ اتصال :4 عدد سایز پیچهای اتصال : نمره 8 طول 10 سانتیمتر کفی پلاستیکی: ندارد کشور سازنده : ایران
راهبند کشویی
راهبند کشویی
ــــــ موجود ــــــ
دارای فلشر بر روی بدنه موتور کاملا ضد آب و رطوبت و گرد غبار دارای ال ای دی بر روی بوم برای دید در شب قابلیت استفاده تا 300 مرتبه در روز دارای بوم 6 متری با قابلیت کاهش اندازه بوم جریان برق مصرفی 24 ولت دو سال ضمانت
سرعت گیر پلاستیکی ۹۰*۳۳
طول ۹۰ سانتی‌متر عرض ۳۳ سانتی‌متر ارتفاع ۵ سانتی‌متر وزن محصول ۲۹۵۰ گرم نوع بسته بندی 4 تایی جنس بدنه پلی‌اتیلن تعداد پیچ اتصال:6 عدد
سرعت گیر پلاستیکی ۵۰*۳۳
طول ۵۰ سانتی‌متر عرض ۳۳ سانتی‌متر ارتفاع ۲٫۵ سانتی‌متر وزن محصول ۱۳۰۰ گرم نوع بسته بندی ۱۰ تایی تعداد پیچ اتصال: 6 عدد جنس بدنه پلی‌اتیلن درجه محصول1
چراغ راهنمایی چشمک زن لامپی تک خانه
چراغ راهنمایی تک خانه-دارای لامپ-سبک-قیمت مناسب-کم مصرف-قرمز و زرد-تعویض لامپ-ساخت ایران
چراغ راهنمایی چشمک زن LED سه خانه
چراغ راهنمایی چشمک زن سه خانه-دارای لنزهای جاده ای-دارای LED ترافیکی-سبک-قیمت مناسب-قرمز یا زرد- ساخت ایران
چراغ راهنمایی چشمک زن لامپی دو خانه
چراغ راهنمایی دو خانه-دارای لامپ-سبک-قیمت مناسب-کم مصرف-قرمز و زرد - ساخت ایران
چراغ راهنمایی لامپی سه خانه
چراغ راهنمایی سه خانه-دارای لامپ-سبک-قیمت مناسب-کم مصرف-قرمز و زرد و سبز - ساخت ایران
چراغ راهنمایی چشمک زن سولار سه خانه
چراغ راهنمایی چشمک زن سولار یا خورشیدی سه خانه - بدون نیاز به انرژی برق - دارای پنل خورشیدی - LED - تک رنگ - قرمز یا زرد - ساخت ایران
چراغ راهنمایی LED سه خانه
چراغ راهنمایی سه خانه-دارای LED ترافیکی-سبک-قیمت مناسب-قرمز و زرد و سبز - ساخت ایران
چراغ راهنمایی چشمک زن LED دو خانه
چراغ راهنمایی چشمک زن دو خانه-دارای لنزهای جاده ای-دارای LED ترافیکی-سبک-قیمت مناسب-قرمز یا زرد- ساخت ایران
چراغ راهنمایی چشمک زن سولار دو خانه
چراغ راهنمایی چشمک زن سولار LED دو خانه - بدون نیاز به انرژی برق - دارای پنل خورشیدی - LED - قرمز یا زرد یا دو رنگ - ساخت ایران
چراغ راهنمایی چشمک زن سولار تک خانه
چراغ راهنمایی چشمک زن سولار تک خانه یا خورشیدی - بدون نیاز به انرژی برق - دارای پنل خورشیدی - LED - تک رنگ - قرمز یا زرد - ساخت ایران
چراغ راهنمایی چشمک زن LED تک خانه
چراغ راهنمایی چشمک زن ترافیکی - LED - تک رنگ : زرد یا قرمز - منبع تغذیه برق شهری - ساخت ایران
پایه چراغ راهنمایی 4 متری هشت وجهی
پایه چراغ راهنمایی 4 متری هشت وجهی
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
پایه چراغ راهنمایی یا همان پایه چراغ خیابانی 4 متری هشت وجهی-اپوکسی و گالوانیزه گرم-قابلیت نصب ثانیه شمار و انواع چراغ راهنمایی روی آن-قیمت مناسب-ساخت ایران
پایه چراغ راهنمایی 6*4 هشت وجهی
پایه چراغ راهنمایی 6*4 هشت وجهی
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
پایه چراغ راهنمایی یا پایه چراغ خیابانی 6*4 هشت وجهی-اپوکسی و گالوانیزه گرم-قابلیت نصب ثانیه شمار و انواع چراغ راهنمایی روی آن-قیمت مناسب-ساخت ایران
ثانیه شمار چراغ راهنمایی قابل نصب روی پایه
ثانیه شمار چراغ راهنمایی قابل نصب روی پایه -دارای LED -قابل روئت از فواصل دور-قیمت مناسب-در سه رنگ زرد و سبز و قرمز-مقاومت بالای بدنه-ساخت ایران
چراغ راهنمایی سه خانه جهت نما
چراغ راهنمایی سه خانه جهت نما
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
چراغ راهنمایی سه خانه جهت نما-دارای LED ترافیکی-سبک-قیمت مناسب-قرمز و زرد و سبز-کم مصرف-ساخت ایران
چراغ راهنمایی عابر پیاده متحرک مربعی
چراغ راهنمایی عابر پیاده متحرک مربعی
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
چراغ راهنمایی عابر پیاده متحرک مربعی - LED - دوخانه به رنگ قرمز و سبز - بدنه مقاوم - منبع تغذیه برق شهری - ساخت ایران
شمارنده ترافیکی ساعت شنی
شمارنده ترافیکی ساعت شنی
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
شمارنده ترافیکی ساعت شنی-دارای LED -قابل روئت از فواصل دور-قابلیت کنترل هوشمند یا به صورت دستی-قیمت مناسب-مقاومت بالای بدنه-ساخت ایران
1 2

وقتی بحث از ایجاد نظم و کنترل تردد در محیط ها و شرایط مختلف می شود نیاز به تجهیزات و ابزار های مختلف نمود بیشتری پیدا می کنند که به کار گیری آن ها در شرایط مختلف کمک کننده و هدفمند است. در این بخش به بررسی انواع تجهیزات کنترل ترافیک می پردازیم که منحصرا مربوط به چراغ ها و علائم راهنمایی و ترافیکی می باشد. نمونه ها و مدل های مختلف این تجهیزات کارکرد مناسبی در جهت ایمنی، استاندارد سازی و ایجاد نظم فراهم می کنند. 
با توجه به شرایط و مکان های مختلف ترافیکی لوازم و تجهیزات آن نیز بنابر شرایط و محیط تولید و عرضه می شود. چراغ ها تاثیر بسیار زیادی در ایجاد نظم و کنترل تردد افراد و وسایل نقلیه دارند که مدل های مختلف آن در هر شرایطی کاربرد دارند. 

بررسی تجهیزات کنترل ترافیک 

این نوع تجهیزات شامل چراغ ها و علائم راهنمایی می شوند که از آن ها در معابر شهری مختلف، جاده ها، اتوبان ها، پارکینگ ها و ... استفاده می کنیم. وجود این نوع تجهیزات کنترل ترافیک در استاندارد شدن و ایمنی محیطی اهمیت بالایی دارد که به همین منظور مدل ها و نمونه های مختلفی از این تجهیزات طراحی شده است که بر اساس نوع نیاز و شرایط آن ها را به کار می گیریم. 
بررسی ها و نیاز های مختلف به این دسته از تجهیزات بسیار نیاز دارد به گونه ای که بر اساس آن ها امنیت، نظم و فعالیت های کاربردی ایجاد می شوند. چراغ های ترافیکی هر کدام به عنوان دستور دهنده ای عمل می کنند که پیروی از آن ها اجباری و بر اساس قوانین ترافیکی است. 

انواع تجهیزات کنترل ترافیک

این دسته بندی شامل چراغ های راهنمایی و کنترل ترافیک است که بر اساس نیاز مکان های مختلف تهیه و عرضه می شوند. از انواع تجهیزات کنترل ترافیک می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

 • چراغ ترافیکی سه خانه 
 • چراغ ترافیکی چشمک زن 
 • ثانیه شمار ترافیکی 
 • چراغ ترافیکی جهت نما
 • چراغ ترافیکی عابر پیاده 
 • چراغ های ترافیکی سولار 
 • دستگاه کنترل چراغ ترافیکی 

چراغ ترافیکی سه خانه 

از مهم ترین نیاز ها و تجهیزات مورد نیاز برای معابر شهری وجود چراغ های ترافیکی است که این چراغ سه خانه به منظور کنترل رفت و آمد ماشین ها طراحی و استفاده می شوند. تجهیزات کنترل ترافیک شامل مدل های مختلفی از این چراغ ها می شود که به استاندارد سازی محیطی کمک بزرگی می کند. 
این نوع چراغ به صورت سه خانه می باشد که به صورت چراغ های قرمز، زرد و سبز طراحی شده اند. هدف هر یک از این تجهیزات در جهت کنترل تردد ها و در نهایت برقراری نظم می باشد. 

چراغ ترافیکی چشمک زن 

در برخی شرایط و محیط ها ما نیاز به چراغ های چشمک زن داریم به این منظور که از آن ها به جهت هشداردهی و تردد با احتیاط استفاده می شود. این نوع تجهیزات کنترل ترافیک به صورت تک، دو و سه خانه طراحی می شوند که می توان در هر محیطی آن ها را نصب کرد.

ثانیه شمار ترافیکی 

در پشت چراغ قرمز و در کل چهار راه ها، خیابان ها و معابر عمومی به منظور تردد مناسب این ثانیه شمار ها کاربرد خوبی را ایجاد می کنند. این نوع از تجهیزات کنترل ترافیک به گونه ای طراحی شده اند که دید مناسبی دارند همچنین در شرایط مختلف محیطی دوام مناسبی دارند. این مدل ها به صورت جدا هستند که می توان آن ها را بر پایه های مختلف وصل کرد. 

چراغ ترافیکی جهت نما

تجهیزات کنترل ترافیک به منظور راهنمایی و علامت دهی در شرایط و مکان های مختلف استفاده می شوند به همین منظور لازم است در شرایط و محیط هایی که به راهنمایی و جهت دهی نیاز باشد این چراغ ها وجود دارند و به صورت های چند خانه استفاده می شوند. 

چراغ ترافیکی عابر پیاده 

علاوه بر کنترل تردد ماشین ها و وسایل نقلیه به منظور تردد مناسب افراد و ایجاد امنیت برای آن ها چراغ های مخصوص طراحی شده که به صورت تک و یا دو خانه هستند و به جهت اجازه تردد برای افراد به رنگ سبز و در صورت عدم تردد به رنگ قرمز می باشد. رعایت این قوانین به صورت فردی و اجتماعی از بسیاری حوادث و اتفاقات جلوگیری می کند. 

چراغ ترافیکی سولار 

هر نوع از این تجهیزات ترافیکی به صورت برقی کار می کنند همچنین مدل های مختلف آن متصل به پنل خورشیدی هستند که با توجه به دریافت نور مناسب به روشن شدن چراغ ها کمک می کنند. به صورتی در مصرف درست برق آن بسیار کمک می کند.

دستگاه کنترل چراغ ترافیکی 

همه ی این تجهیزات کنترل ترافیک با توجه به یک دستگاهی کنترل و مدیریت می شوند به گونه ای که ممکن است به صورت اتوماتیک و یا دستی آن ها را تنظیم کرد. این نوع قابلیت برنامه ریزی دارند همچنین در کاهش مصرف برق نیز بسیار تاثیر دارند. 

ویژگی های تجهیزات کنترل ترافیک 

با توجه به نمونه ها و انواع این تجهیزات هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دارند. به صورت کلی می توان به موارد زیر از ویژگی های تجهیزات کنترل ترافیک اشاره کرد:

 • مقاومت و دوام مناسب 
 • نمونه ها و مدل های مختلف
 • نوردهی و ایجاد دید مناسب
 • چراغ های ال ای دی با کیفیت 

با توجه به قرار گیری این تجهیزات در محیط های باز به گونه ای طراحی می شوند که مقاومت و دوام بالایی دارند و در برابر شرایط آب و هوایی مختلف نیز بسیار کاربردی عمل می کنند. 
چراغ های این تجهیزات کنترل ترافیک به صورت LED می باشد که کم مصرف هستند و همچنین نوردهی خوبی برای فواصل مختلف ایجاد می کنند. برخی از انواع این چراغ ها مجهز به سایه بان به جهت دید بیشتر و مناسب تر هستند. 
با توجه به قوانین و مدل های مختلف ترافیکی و شهری نمونه ها و مدل های مختلفی از این چراغ ها طراحی و تولید می شوند که بر اساس نیاز و شرایط محیطی می توان از آن ها استفاده کرد. 

خرید تجهیزات کنترل ترافیک 

سایت بازار ترافیک با فراهم کردن محصولات و تجهیزات ترافیکی مختلف شرایط مناسبی را برای خرید راحت و ایمن تر فراهم کرده که می توانید با بررسی های دقیق نسبت به خرید تجهیزات کنترل ترافیک اقدام کنید.