فیلتر

نیوجرسی و بشکه ترافیکی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
بشکه ترافیکی 105 سانتی متری طرح آمریکایی
بشکه ترافیکی با ارتفاع 105 سانتی متر-دارای کفه سنگین برای ثبات بیشتر-طرح آمریکایی-در رنگ زرد و مشکی-قابلیت چسباندن شبرنگ در 4 ردیف-
بشکه ترافیکی 85 سانتی متری
بشکه ایمنی ترافیکی-ارتفاع 85 سانتی متری-5 کیلوگرمی-جنس پلی اتیلن(پلاستیکی)-سبک-حمل آسان-با درب یا بدون درب-با برچسب شبرنگ-دید بالا در شب-ساخت ایران-
مانع ترافیکی نیوجرسی دو متری
مانع ترافیکی نیوجرسی دو متری
ــــــ موجود ــــــ
مانع ترافیکی نیوجرسی-جنس پلاستیکی-به طول یک و دو متر-در رنگهای زرد،قرمز،آبی و سفید-دارای محفظه ورود و تخلیه آب یا ماسه-اتصال به هم مانند دیواره-
بشکه ترافیکی 105 سانتی متری
بشکه ایمنی ترافیکی-ارتفاع 105 سانتی متری-7 کیلوگرمی-جنس پلی اتیلن(پلاستیکی)-سبک-حمل آسان-با درب یا بدون درب-با برچسب شبرنگ-دید بالا در شب-ساخت ایران-
مانع ترافیکی نیوجرسی گلابی شکل
مانع ترافیکی نیوجرسی گلابی شکل
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
مانع ترافیکی نیوجرسی-به شکل گلابی-جنس پلاستیکی-به طول 90-در رنگهای زرد،قرمز،آبی و سفید-دارای محفظه ورود و تخلیه آب یا ماسه-اتصال به هم مانند دیواره-
مانع ترافیکی نیوجرسی بتونی
مانع ترافیکی نیوجرسی بتونی
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
مانع ترافیکی نیوجرسی بتونی-سنگین-قابل حمل با کامیون-بسیار با دوام و محکم-جداککنده مسیر دو طرفه-
مانع ترافیکی نیوجرسی یک متری
مانع ترافیکی نیوجرسی یک متری
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
مانع ترافیکی نیوجرسی-جنس پلاستیکی-به طول یک و دو متر-در رنگهای زرد،قرمز،آبی و سفید-دارای محفظه ورود و تخلیه-پر شده از آب یا ماسه-اتصال به صورت نر و ماده-

درمورد مواد تشکیل دهنده ی بشکه ی ترافیکی باید گفت که بشکه های ترافیکی با مواد پلی اتیلن کم چگالی درست شده اند به راحتی دیده شوند هنگام قرار گرفتن مقابل هر شرایطی.این مواد مقاوم نه تنها در برابر ضربه انعطاف پذیر برای پایداری مناسب اند، بلکه برای مقاومت در برابر تهاجمات جزئی ناشی از ضربه با اتومبیل یا عابران پیاده تهاجمی و خشن طراحی شده است.

داشتن دامنه ی دید مناسب در مبحث ایمنی رانندگان و عابران مخصوصا در شرایط آب و هوایی نامساعد یا در هوای تاریک مهم است. دیده شدن بشکه های ترافیکی در مه یا تاریکی به خاطر پوشش بازتابنده ی آن است که باعث دیده شدن انها میشود.

ورق با درجه الماس بالا و ممتاز برای دید و دوام طولانی مدت در برابر ضربه است. در واقه بشکه های ترافیکی جزو یکی از تجهیزات ترافیکی پر کاربرد محسوب می شود.

بشکه های ترافیکی از جنس پی وی سی

اکثر بشکه های ترافیکی مرغوب از مواد پی وی سی از طریق پردازش قالب بشکه ترافیکی ساخته می شود. مخروط پی وی سی را می توان در صدو هشتاد درجه پیچانده و فشار داد. همچنین میتواند هنگامی که قسمت بالایی آن را لمس میکنید، با انعطافپذیری بالا در برابر ضربه و برخورد اتومبیل ها دوباره به حالت اولیه بازگردد. به دلیل مقاومت خوب در برابر آب و هوا، در دمای بالا و گرم تغییر شکل نمی دهد و در دمای پایین و سرد نیز شکل و شمایل خود را حفظ میکند. بشکه ترافیک پی وی سی اثرات هشدار دهنده خوبی هم در روز و هم در شب، ضد اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر پیری و بادوام دارد. به آن "مخروط ترافیک پایدار و ضد خراب شدن" نیز می گویند.

بشکه های ترافیکی از جنس پلی اتیلن

بشکه ی ترافیکی از پلی اتیلن، که یک نوع رزین است ساخته شده که خود آن هم از پلیمریزاسیون اتیلن، که بی ضرر و بی بو است، ساخته شده است. علاوه بر این، دارای مزایای خاص خود است که ممکن است فکر کنید در پایداری و دیده شدن آن در هر شرایط اب و هوایی خلاصه میشود درحالیکه اینطور نیست از مهم ترین مزایا بشکه ترافیکی پلی اتیلن میشود به انعطاف پذیری آن اشاره کرد. از آنجایی که ماده اولیه آن پلی اتیلن فشار قوی است، بشکه ترافیکی پلی اتیلن شکسته را می توان بازیافت و مجددا استفاده کرد. بشکه ترافیک پلی اتیلن نیز به راحتی خریداری و نصب میگردد. انواع مختلفی از بشکه ترافیکی را می توان در داخل یکدیگر قرار داد، بنابراین نه تنها باعث صرفه جویی در فضا می شود. بلکه تا حد زیادی برای حمل و نقل راحت است.

بشکه های ترافیکی از جنس لاستیک

بشکه ترافیکی از جنس لاستیک که از طریق فشار دادن قالب کامل یا لاستیک در دمای بالا بخار ساخته می شود و قابلیت ضد خراش و دارای  مقاومت در برابر فشار را با قابلیت حمل و دوام لاستیک در کنار هم ارائه میدهد. بشکه ترافیکی دارای طراحی یک تکه و مرکز ثقل پایین است. توانایی آب و هوای عالی، عدم ترک خوردگی و عدم تغییر شکل مخروط ترافیکی لاستیکی را در محدوده دمایی گسترده از -30 تا 65 تضمین می کند. مخروط لاستیکی می تواند در 180 درجه پیچ خورده و فشرده شود. همچنین زمانی که بالای آن را در عرض 20 ثانیه با زمین لمس کنید، میتواند دوباره به حالت اولیه بازگردد.

بشکه های ترافیکی  از جنس EVA

بشکه ترافیکی از مواد فوم انعطاف پذیر ساخته میشوند که زیست تخریب پذیر بوده و فاقد بو و فلزات سنگین هستند، بنابراین دور ریختن و سوزاندن آنها باعث آلودگی بیش از حد محیط نمیشود. دارای توانایی فوق العاده ای در حفظ رنگ و عملکرد ضد پیری است. همچنین دارای قرمز/نارنجی فلورسنت درخشان با مهارکنندههای UV در سطح و لایه داخلی است. 

نکاتی درمورد بشکه های ترافیکی 

مخروط و بشکه های ترافیکی همه جا هستند و ما عملاً هر روز آنها را می بینیم، اما واقعاً در مورد آنها چه می دانیم؟ در اینجا هفت واقعیت جالب در مورد این تجهیزات درخشان و مخروطی شکل وجود دارد که به ما در ایمن نگه داشتن در جاده ها کمک می کند.

جالب است بدانید که حدودا 140 میلیون بشکه ی ترافیکی در سراسر جهان در جاده ها بهره‌گیری می شود.

قبل از اختراع و تولید انبوه بشکه ترافیکی، از موانع چوبی و هرچیز معادل با بشکه ترافیکی که اکثرا از جنس چوب بودند برای علامت گذاری نقاط خطرناک در بزرگراه استفاده می شد.  و ضعف آن ها نسبت به بشکه ترافیکی این بود که موانع چوبی به راحتی دیده نمی شدند و در اثر تصادفات یا تغییر آب و هوا  شکسته می شدند. آنها همچنین باید برای هر پروژه مونتاژ می شدند و برای ذخیره سازی در انبار بسیار جا گیر و بزرگ بودند.

در سال 1940، چارلز دی اسکنلون در حالی که به عنوان یک نقاش خیابانی برای شهر لس آنجلس کار می کرد، یک نشانگر توخالی و مخروطی طراحی کرد تا از رانندگی خودروها روی رنگ خیس جلوگیری کند. او در سال 1943 مخروط ترافیکی لاستیکی را به ثبت رساند.