درباره ما

about us

شرکت بازار ترافیک در سال۱۳۹۰ با هدف تولید انواع علایم راهنمایی و رانندگی همگام با آخرین تکنولوژیهای روز جهانی تاسیس شده و با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص خود بر اساس مطالعات و تحقیقات انجام شده ، با استفاده از روش های نوین در زمینه تولید چراغ های راهنمایی و تجهیزات ایمنی توانست در زمانی کوتاه عنوان پیشرو در تولید چراغ های راهنمایی و تجهیزات ایمنی ترافیک را کسب نماید .
محصولات سولاری ، انواع چراغهای لامپی و محصولات LED دار این شرکت در سطح محصولات و استانداردهای جهانی بوده و در این امر به دنبال ارتقاء کیفیت ، رضایت مشتری ، تحویل به موقع سفارشات در جهت بهبود و بالا بردن ضریب ایمنی ، محصولات خود را تولید و عرضه نموده است .
در حال حاظر آخرین خط تولید این شرکت ، چراغهای اتوبان و خیابانی برقی و خورشیدی(سولار) از نوع LED ، معکوس شمار با ابعاد 60*60 با بدنه پلی کربنات ، انواع علائم هشداردهنده و ترافیکی برقی و خورشیدی(سولار) با ابعاد 60*60 و بدنه پلی کربنات ، دستگاه فرماندهی 4 کاناله و چراغ LED عابر پیاده متحرک همزمان با شرکتهای بزرگ و معتبر دنیا میباشد .
سیاست شرکت ایمن پیمانکاران زرین پیشتاز بودن در زمینه تامین نیازهای فوق با رعایت استانداردهای معتبر جهانی و کیفیت بالا می باشد .

بعد از چندین سال سابقه در زمینه تولید و تجارت تجهیزات ترافیکی و ایمنی و همچنین تماس با کارشناسان این حوزه ، گروه بازار ترافیک قصد دارد یک سایت برای خرید آنلاین به نام بازار ترافیک را راه اندازی کند تا در کنار تهیه محصول مستقیم ، مجموعه ی کاملی از تجهیزات ترافیکی ، تجهیزات ایمنی ، تجهیزات پارکینگی ، تجهیزات سفر و مدارس ، تجهیزات پارکی و وسایل بازی با اطلاعات فنی و دقیق ایجاد کند . 

امیدواریم با توجه به اهداف بازاریابی و معرفی بازار ترافیک به سایر شرکت ها ، بتوانیم کلیه خدمات ترافیکی و مبلمان شهری و... را به مشتریان خارج از کشور نیز ارائه دهیم . تمامی محصولات در بازار ترافیک از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده است و دارای استحکام و طول عمر بالایی هستند . همچنین محصولات تا یک سال گارانتی شده و مهلت تست نیز دارد . اعتبار این فروشگاه به اعتماد و خرید شما مشتریان گرامی است .

بازخوردها