فیلترگل میخی ترافیکی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
استات بیضی
استات بیضی
ــــــ موجود ــــــ
استات دایره
استات دایره
ــــــ موجود ــــــ
1ین محصول به هنگام عبور اتومبیل با ایجاد لرزش و صدا، موجب هوشیاری رانندگان می شود. از موارد کاربرد استات ترافیکی استفاده آن در ایستگاه های پلیس، اتوبان، بزرگراه ها، عوارضی به منظور کاهش سرعت می باشد.این محصولات نصب آسانی دارند و به راحتی قابل نصب می باشد.
گل میخ ترافیکی چدنی
گل میخ ترافیکی چدنی
ــــــ موجود ــــــ
گل میخی ترافیکی چدنی-جنس چدن-دارای پایه جهت نصب آسان- مقاوم در برابر فشار و نور خورشید-سطح آن دارای حالت ارتعاشی-
گل میخ پلاستیکی
گل میخ پلاستیکی
54,000 تومان
گل میخی ترافیکی پلاستیکی - نصب آسان - دارای بدنه پلی اتیلن یا پلاستیکی- سبک- دارای لنز پلی کربنات- مقاومت بالا - تحمل وزن تا 20 تن-
گل میخ ترافیکی ABS
گل میخ ترافیکی ABS
ــــــ موجود ــــــ
گل میخی ترافیکی ABS - نصب آسان - دارای بدنه ABS - سبک- درای لنز پلی کربنات درخشان - مقاومت بالا - تحمل وزن تا 20 تن-

گل میخی ترافیکی در جاده ها اغلب برای تکمیل خط کشی های طولی جاده استفاده می شود. درمورد نحوه عملکرد روشنایی گل میخی ترافیکی باید گفت که نور انها به نور لامپ های وسیله نقلیه که به سمت منبع منعکس می شوند بستگی دارند. راننده پشت چراغ جلو قرار میگیرد و انعکاس روشنی از گل میخ را می بیند. گل میخی ترافیکی علاوه بر خطوط بازتابی که در آن جریان ترافیک زیاد است، به ویژه در جاده های بدون روشنایی خیابان استفاده می شود. یک چیز جالب در مورد گل میخی ترافیکی ها در آب و هوای مرطوب و همچنین در مناطق مستعد مه، زمانی که کارایی نشانه های بازتابی کاهش می یابد، موثر باقی می مانند.

گل میخی ترافیکی چیست؟ 

گل میخی ترافیکی جاده را می توان همراه اکثر خطوط سفید طولی دیگر استفاده کرد. گل میخی ترافیکی همیشه دربزرگراه ها استفاده می شوند و برای استفاده در جاده های همه منظوره با سرعت بالا توصیه می شوند، حتی زمانی که روشنایی خیابان ها وجود دارد. گل میخی ترافیکی جزو یکی از تجهیزات ترافیکی پر کاربرد محسوب می شود که نقش بسیار مهمی در کاهش حوادث دارد. 

گل میخی ترافیکی دو جهت ممکن است برای کاربردهایی در جاده های تک سواره استفاده شوند، از جمله خطوط سفید دوتایی و همیشه باید در یک خط جدا قرار گیرد. جریان های ترافیکی مخالف آن‌ها برای علامت‌گذاری خطوطی که نشانه‌های دریچه مرکزی را محدود می‌کنند مناسب نیستند. اینها باید از نوع تک جهتی استفاده کنندو به این دلیل است که ناودانی های دو طرفه می توانند باعث شوند که منطقه دریچه شده به عنوان یک مسیر ترافیکی دیگر به نظر برسد، به خصوص در جاده های مرطوب در شب، زمانی که نشانه های دریچه شده ممکن است به وضوح قابل مشاهده نباشند.

علاوه بر این، از آنجایی که بازتابنده‌های لبه جلویی یک گل میخ دو جهته سریع‌تر از آنهایی که در لبه انتهایی قرار دارند خراب می‌شوند، می‌تواند منجر به روشن‌تر شدن ناودانی‌های سمت دور دریچه یا مخروطی شدن آن‌ها نسبت به سمت نزدیک‌تر شود. پس از آن خطر هدایت رانندگان به منطقه دریچه شده وجود دارد.

گل میخ های جاده در تقاطع ها

گل میخ های جاده مطابق نمودار 1055.1 یا 1055.2 که برای علامت گذاری محل عبور استفاده می شود باید به رنگ سفید، نقره ای یا خاکستری روشن باشد. آنها ممکن است مجهز به لنزهای بازتابنده یا منبع نور ثابت یا متناوب نباشند، اما ممکن است از مواد بازتابنده تشکیل شده باشند.

اگرچه مقررات استفاده از محصولات فولادی ضد زنگ، آلومینیوم، ترموپلاستیک یا رنگ را مجاز می‌داند، برخی از انواع ناودانی‌های فلزی ممکن است در هنگام خیس شدن لغزنده باشند و خطر احتمالی ترافیک دو چرخ را باید در نظر داشت. ملاحظات مشابهی در مورد ناودانی های مورد استفاده در سایر انواع گذرگاه عابر پیاده اعمال می شود.

قوانین فاصله بین دو گل میخی ترافیکی در جاده از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. در هند، فاصله بین دو گل میخی ترافیکی بازتابنده در جاده بر اساس نوع جاده تعیین می شود. در بزرگراه ها معمولاً 9 تا 18 متر است و به شعاع منحنی افقی/عمودی بخش جاده نیز بستگی دارد.

جوانب مثبت گل میخی ترافیکی 

گل میخی ترافیکی به عنوان دستورالعملی عمل می کنند که به رانندگان می گویند جاده کجا و چگونه می پیچد.

بدون توجه به آب و هوا در طول روز یا شب کار می کنند و دید را فراهم می کنند.

گل میخی ترافیکی با بازخورد شنیداری و لمسی به راننده می گویند که ماشینش در حال حرکت به خط دیگری است.

با کمک به برجسته شدن لبه جاده به رانندگان کمک می کنند تا مرزهای جاده را حدودی پیدا کنند و این امر احتمال خروج وسایل نقلیه از جاده را کاهش می دهد.

نیازی به برق ندارند و همچنین گل میخی ترافیکی  دارای بازتابنده یا های خورشیدی هستند که به این معنی است که برق مصرفی ندارند

آنها به عنوان سرعت شکن عمل می کنند. گل میخی ترافیکی مرتفع برای کاهش یا کنترل سرعت وسایل نقلیه، به ویژه در جاده های شهری نصب می شوند.

معایب گل میخی ترافیکی 

  • نصب و تعویض گل میخی ترافیکی  گران است. رنگ آمیزی خطوط برای علامت گذاری خطوط و لبه های جاده ارزان تر است.
  • نصب نامناسب گل میخی ترافیکی می تواند آنها را شل کند که ممکن است باعث تصادف شود.
  • وسایل نقلیه زمانی که از روی ناودانی های جاده عبور می کنند صدا ایجاد می کنند. این می تواند برای سرنشینان وسایل نقلیه و سایر کاربران جاده آزار دهنده باشد.
  • ناودانی های جاده را نمی توان در جاده های بدون آسفالت نصب کرد.

انواع گل میخی ترافیکی 

گل میخی ترافیکی ممکن است دائمی یا موقت باشند و از یک بازتابنده شیشه ای یا پلاستیکی یا یک بازتابنده پلاستیکی با پوشش محافظ مقاوم در برابر سایش استفاده کنند. این استاندارد بسته به نوع گل میخی ترافیکی ، چندین کلاس مختلف عملکرد نورسنجی را ارائه می دهد.

جمع بندی گل میخ ترافیکی 

گل میخی ترافیکی یک تجهیزات ترافیکی است.

گل میخی ترافیکی برای ایمنی جاده و ترافیک جاده استفاده می شود. بعضی از این محصولات حتی از چدن ساخته شده اند و همچنین قسمت هایی از گل میخی ترافیکی از پلی کربنات ساخته شده است که درخشندگی بالایی دارد.

این محصول برای تعیین گذرگاه و محدوده رانندگی نصب شده و با هدف تأمل و جلب توجه و کاهش میزان تصادفات جاده ای در شب تولید شده است.

گل میخی ترافیکی در جاده‌های باریک‌تر و طولانی‌تر برای کنترل سرعت استفاده می‌شود.