قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

  •  لطفا قبل از خرید قوانین زیر را با دقت مطالعه فرمایید . 
  • کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت بازار ترافیک را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند . ثبت نام و ورود به سایت از طریق موبایل و یا ایمیل شخصی امکان پذیر است . بعد از پر کردن فیلد های اجباری یک کد تاییدیه به شماره موبایل و یا ایمیل شما ارسال می شود و ثبت نام به اتمام می رسد و بعد از دریافت کد تایید می توانید در هر زمانی اقدام به خرید و سفارش نمایید . وارد کردن این اطلاعات شخصی در سایت نشانه اطمینان شما مشتریان به سایت بازار ترافیک است . کاربران باید اطلاعات را صحیح و بدون کم و کاستی وارد کرده ، در غیر این صورت اطلاعات نادرست مانع از تکمیل خرید و ارسال به موقع سفارش می باشد . 
  • کلیه اصول و رویه خرید از سایت بازار ترافیک کاملا منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی و تجارت و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا خریداران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود نیز هستند . 
  • پیش از خرید از سایت برای اطلاع از موجودی فروشگاه و قیمت های به روز با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرماید . لطفا در انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود دقت لازم را داشته باشید زیرا محصولات فروخته شده به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد . 
  • مسئولیت بار ارسالی در صورت بسته بندی و ارسال از طرف خود فروشگاه بر عهده مسئولان بازار ترافیک می باشد و هنگام تحویل باید تمام محصولات از لحاظ ظاهری عاری از هرگونه آسیبی باشد و بعد از تحویل فروشگاه هیچ ایرادی را از لحاظ ظاهری تقبل نخواهد کرد . در صورتی که محصولات به باربری مورد نظر مشتری تحویل داده شود ، از آن لحظه به بعد مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود . 
  • پرداخت هزینه های مربوطه به صورت نقدی و انتقال به کارت های معرفی شده در سایت می باشد و پس از تایید مبلغ از طرف کارشناسان ، محصولات در اسرع وقت ارسال خواهد شد . 
  • مشتریان باید قبل از باز کردن بسته بندی کامل محصولات ، مشخصات کالای سفارش داده شده و تحویلی را مطابقت دهند و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری کنند . 
  • طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشات به خریدار که پرداخت آنها نقدی و انلاین است ، ارائه کارت ملی فرد سفارش دهنده ، اجباری است . چنانچه فردی سفارشی داده و پرداخت را با نام خود نیز بصورت آنلاین انجام داده باشد ، و بخواهد کالا تحویل فرد دیگری گردد ، باید از طریق ایمیل یا پیامک یا تماس ، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید ، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود .
  • همانطور که در بالا اشاره شد مشتریان موظف هستند قبل از باز کردن پلمپ و بسته بندی ، محصولات سفارش داده شده را با محصولات ارسالی مطابقت دهند . چنانچه بعد از خارج کردن محصولات از پلمپ ، متوجه تطابق نداشتن سفارشات شوند فروشگاه مسئولیاتی در قبال بازگشت سفارشات نخواهد داشت . حال چنانچه قیمت محصولات تحویل گرفته از مبلغ قبلی بیشتر باشد خریدار موظف است طبق 48 ساعت مابهالتفاوت وجه را به حساب فروشگاه واریز نماید . اما اگر کالای تحویل گرفته ارزان تر از مبلغ پرداختی باشد فروشگاه نیز وظیفه واریز مابه التفاوت را طی 48 ساعت به خریدار دارد . 

بازخوردها