فیلتررنگ پارکینگ

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
حلال رنگ ترافیکی
حلال رنگ ترافیکی
ــــــ موجود ــــــ
تینر رنگ ترافیکی-دارای قدرت فرار بالا-فرصت استفاده تا 5 دقیقه بعد از مخلوط کردن-هر رنگ حلال مخصوص به خود را دارد .
رنگ ترافیکی سه جزئی پارکینگ
رنگ ترافیکی سه جزئی پارکینگ
ــــــ موجود ــــــ
رنگ ترافیکی سه جزئی-دارای ماندگاری و طول عمر بالا-مناسب برای خط کشی شهری و فرودگاه ها-دارای چسبندگی عالی-مقاوم در برابر تمامی شرایط جوی-دارای مقاومت سایشی بالا-
رنگ ترافیکی دو جزئی پارکینگ
رنگ ترافیکی دو جزئی پارکینگ
ــــــ موجود ــــــ
رنگ ترافیکی دو جزئی-رنگ ترافیکی سرد-دارای مقاومت بالای جوی و سایشی-طول عمر بالا-خشک شدن سطحی در عرض 20 دقیقه-چسبندگی عالی به بتن و آسفالت-
یک نمونه از مهم ترین وسایل و تجهیزاتی که در روزمره و محیط های مختلف آن را مشاهده می کنیم ابزار ها و تجهیزات ترافیکی می باشد که محصولات بسیار متنوعی دارد و به منظور ایجاد نظم و رعایت استاندارد های شهری و محیط های عمومی از این تجهیزات استفاده می کنیم. برای ایمنی بهتر و کاربردی تر این تجهیزات شامل نمونه های مختلفی می شوند که به عنوان مثال رنگ پارکینگ در این دسته بندی قرار می گیرد که مدل های مختلفی دارد و کاربری مناسبی را برای ما در شرایط و محیط های مختلف ایجاد می کند. در ادامه به بررسی این نوع تجهیز ترافیکی می پردازیم.

بررسی رنگ پارکینگ 

در کل از رنگ پارکینگ برای برای رنگ آمیزی و خط کشی های محیط های پارکینگی بسته و فضای باز استفاده می شود. خط کشی ها باعث نظم دهی محیطی و رعایت استاندارد های مختلف می باشند که بر اساس نقشه پارکینگ این اقدامات انجام می شود. در کل به جهت قرار گیری مناسب ماشین ها و وسایل نقلیه از این نوع خط کشی استفاده می کنیم. در این اقدام محل قرار گیری ماشین ها و نقاطی برای معلولان در نظر گرفته می شود. 
این رنگ ها می توان بر روی آسفالت ها و انواع کفپوش ها انجام داد به گونه ای که می توان طرح ها و رنگ های مختلفی را برای خط کشی ها انجام داد. طرح ها و نقش های مختلف ترافیکی برای انجام این رنگ آمیزی ها وجود دارد که با توجه به محیط می توان از آن ها استفاده کرد.

در چه مکان هایی از رنگ پارکینگ استفاده می کنیم؟

همانطور که از نام این نوع تجهیز پیدا است به طبع برای رنگ کاری محیط های مختلف پارکینگی از این رنگ ها به کار می بریم. به عنوان مثال برای پارکینگ های تجاری، عمومی، پارکینگ های شخصی، پارکینگ های فضای باز و ... این نوع رنگ ها بسیار مناسب هستند. 
رنگ پارکینگ شامل طیف های رنگی متنوعی است و با توجه به استاندارد های ترافیکی خطوط مورد نیاز را انجام می دهیم.علاوه بر این ها برای رنگ آمیزی دقیق و منظم دستگاه ها و تجهیزاتی وجود دارد که کار و شرایط را برای ما آسان تر می کنند.
به عنوان مثال یک نمونه از این دستگاه ها مانند چرخ های دستی می باشد که مجهز به فرچه ها و غلتک هایی می باشد که با قرار دادن سطل رنگ به صورت نواری این کار انجام می شود.

ویژگی های رنگ پارکینگ 

با توجه به نوع کارایی که این نوع رنگ ها دارند ساخت و تولید آن ها باید از مواد و متریال با کیفیت و مرغوبی باشد که به هنگام استفاده از آن شرایط ایمن و مناسبی ایجاد شود. به طور کلی چسبندگی این رنگ های پارکینگ بسیار بالا می باشد و بسیار راحت بر روی سطوح مختلف قرار می گیرند و طرح مناسبی ایجاد می کنند. همانطور که در مطالب بالا شاره شد طیف های رنگی متنوعی برای خط کشی های پارکینگی و مکان های ترافیکی می توان به کار برد. هر کدام از این رنگ ها مفهوم یک اقدام و عملی می باشد که به در ادامه مفاهیم این طیف های رنگی را بررسی می کنیم:
رنگ سفید: از این رنگ بیشتر برای مشخص کردن محدوده ی پارک وسایل نقلیه مختلف استفاده می شود. 
قرمز: این رنگ بیشتر برای عدم پارک، توقف و جلوگیری از ایستادن های غیر مجاز به کار برده می شود. همچنین برای نشان دادن خطوط آتش نشانی و در بعضی موارد برای ایستگاه های اتوبوس نیز استفاده می شود. 
آبی: مشخص کردن محدوده پارک معلولان و علامت هایی برای نشان دادن برخی محیط ها و مکان ها استفاده می شود. 
زرد: در کل این رنگ حالت هشداری دارد که یک نمونه استفاده آن به جهت حالت در حال بارگیری و تخلیه وسایل است. 
استفاده درست و مناسب از این طیف های رنگی به استاندارد سازی و همچنین ایجاد نظم و ایمنی در محیط های پارکینگی کمک می کند. این رنگ ها ممکن است پس از سال ها استفاده و رفت و آمد وسایل نقلیه مختلف کمرنگ شوند و جلای قبل را نداشته باشند که می توان این رنگ پارکینگی را دوباره تمدید کرد تا دوام بالایی داشته باشند. 
این رنگ پارکینگ به گونه ای می باشد که در تاریکی ها و شب نیز دید مناسبی را ایجاد می کنند که به رعایت ایمنی و استاندارد سازی محیطی کمک می کند. 

انواع رنگ پارکینگ

این رنگ ها را می توان با حلال های مختلف ترکیب کرد تا چسبندگی و کاربری مناسبی داشته باشند. رنگ های پارکینگی به دو صورت مبتنی بر آب و مبتنی بر حلال استفاده می شوند که هر کدام ویژگی خود را دارند. 
برای استفاده از رنگ های پارکینگی مبتنی بر حلال و آب سطح مورد نظر باید تمیز و خشک باشد تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. رنگ های مبتنی بر آب بیشتر برای خط کشی های برجسته و بلند استفاده می شود در مقابل رنگ مبتنی بر حلال در محیط های پارکینگی کاربرد دارند. این رنگ پارکینگی مبتنی بر حلال با توجه به دوام و ماندگاری بالایی که دارند علاوه بر پارکینگ ها در محل های پر رفت و آمدی چون فرودگاه ها و جاده ها نیز استفاده می شوند. 

حلال های رنگ پارکینگ 

برای دوام و ماندگاری بیشتر این رنگ های پارکینگی با توجه به رفت و آمد های زیادی که افراد دارند اضافه کردن حلال ها بسیار کمک کننده می باشند یک نمونه از این حلال های رنگی تینر می باشد که علاوه بر دوام بالا به رقیق شدن آن نیز کمک می کند و همچنین برای اضافه کردن این حلال ها باید به درصد آن توجه کرد. 

خرید رنگ پارکینگ 

این نوع محصول در دسته بندی تجهیزات پارکینگی قرار می گیرد که به کار گیری آن ها در شرایط مختلف باید با بررسی های مناسب انجام شود به طوریکه این رنگ ها نمونه های مختلفی دارند که با توجه به نیاز آن ها را انتخاب و تهیه می کنیم. سایت بازار ترافیک با همراهی مشاوران خود نمونه های مناسب و با کیفیتی از این رنگ پارکینگ را فراهم کرده که به راحتی و با قیمت مناسب می توانید نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.