فیلتررنگ و چسب ترافیکی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
لاک ضد جرم رنگ ترافیکی
لاک ضد جرم رنگ ترافیکی
ــــــ موجود ــــــ
طول عمر بالا-مقاوم در برابر شرایط نا مساعد-ممانعت از جذب جرم-قیمت مناسب-خشک شدن سریع-
پرایمر رنگ ترافیکی
پرایمر رنگ ترافیکی
ــــــ موجود ــــــ
مقاومت بالا در تمامی شرایط جوی-خشک شدن سریع-سبب بالار فتن دوام و طول عمر-بالا رفتن قدرت چسبندگی-
چسب اپوکسی دو جزئی (3 کیلو)
قابل اجرا در ضخامت 2 میلیمتر-مقاوم در برابر تمامی شرایط جوی-قابل استفاده بر روی سطوح بتونی و آسفالتی-خشک شدن سریع-
رنگ ترافیکی گرم
رنگ ترافیکی گرم
ــــــ موجود ــــــ
رنگ ترافیکی گرم-دارای چسبندگی بالا به سطوح-مقاوم در برابر باران و برف-تضمین کیفیت-قیمت مناسب-مقاوم در برابر سایش-خشک شدن سریع-
رنگ ترافیکی سرد اکریلیک
رنگ ترافیکی سرد اکریلیک
ــــــ موجود ــــــ
قابلیت خشک شدن سریع-مقاومت در برابر سایش-مقاومت در برابر تمامی شرایط آب و هوایی-دارای چسبندگی بالا به سطوح-
تینر ترافیکی
تینر ترافیکی
ــــــ موجود ــــــ
دارای شفافیت بالا-قدرت حلالیت مناسب-سرعت تبخیر بالا-مقرون به صرفه-کاهش زمان خشک شدن-
رنگ ترافیکی آلکیدی هوا خشک
رنگ ترافیکی آلکیدی هوا خشک
ــــــ موجود ــــــ
خشک شدن سریع-مناسب برای رنگ زدن جداول-قیمت مناسب-چسبندگی بالا-مقاومت در برابر تمامی شرایط جوی-
رنگ ترافیکی آلکید کلروکائوچو
رنگ ترافیکی آلکید کلروکائوچو
ــــــ موجود ــــــ
دارای حلال-امکان اجرا تا ضخامت 700 میکرون-بوسیله قلطک، قلمو و اسپری اجرا می شود-قیمت مناسب-ماندگاری و کیفیت بالا-
رنگ ترافیکی سه جزئی
رنگ ترافیکی سه جزئی
ــــــ موجود ــــــ
سرعت خشک شدن بالا-مقاومت بالا در برابر عوامل جوی-عدم جرمگیری-بر پایه رزین اکریلیک-خشک شدن 30 الی 40 دقیقه-چسبندگی بالا-دوام و ماندگاری طولانی-
رنگ ترافیکی دو جزئی
رنگ ترافیکی دو جزئی
ــــــ موجود ــــــ
خشک شدن سریع-مقاوم در برابر شستشو-عدم جرمگیری-بر پایه رزین اکریلیک-خشک شدن 30 الی 40 دقیقه-چسبندگی بالا-دوام و ماندگاری طولانی-
تجهیزات ترافیکی آن دسته از دسته بندی ها هستند که به استاندارد سازی محیطی و نظم دادن به شرایط و مکان های مختلف شهری و عمومی کمک می کند. تجهیزات موجود در این دسته بندی بسیار متنوع و کاربردی می باشند که همچنین به رفاه عمومی افراد و شهروندان نیز کمک می کند. به همین جهت می توان از این وسایل و نمونه های متنوعی برای یک ساختار منظم و مرتب استفاده کرد. به عنوان مثال ایجاد علائم و راهنما ها برای ایجاد نظم اقدامی مناسب می باشد که نمونه ای از آن به کار گیری رنگ و چسب ترافیکی می باشد. 

رنگ و چسب ترافیکی چیست؟

استفاده از رنگ ها و چسب های ترافیکی بیشتر به جهت خط کشی های عابری و محیط های عمومی می باشد که به ساماندهی عمومی شهری و محیطی کمک می کند. این رنگ ها در طرح های متنوع و مختلفی تولید و عرضه می شوند و برای داشتن محیطی استاندارد بسیار کمک کننده می باشند. به این رنگ های ترافیکی رنگ جاده ای نیز می گویند که به جهت علامتگذاری و راهنمایی برای افراد در سطوح مختلف شهری می باشد. این رنگ ها معمولا به گونه ای می باشند که بر روی سطوح مختلف قرار بگیرند و به صورت با دوام کار خود را انجام دهد. به صورتیکه در رنگ ها و حتی طرح های مختلف می توان از این رنگ ها استفاده کرد. 
این رنگ و چسب های ترافیکی با استفاده از دانه های شیشه ای و رزین های ترموپلاستیک تشکیل شده اند که به صورت سفت و محکم بر روی سطوح مختلف قرار می گیرند و می چسبند. این رنگ
ها به صورت جنس های متنوعی تولید و عرضه می شوند که برای محیط های مختلف از آن استفاده می کنیم. 

انواع رنگ و چسب ترافیکی 

همانطور که در بالا اشاره کردیم این رنگ و چسب ها از مواد متنوعی تولید می شوند که می توان به مواد پلی آستری، ترموپلاستیکی یا اپوکسی اشاره کرد که استفاده از آن ها شرایط مناسبی را ایجاد می کند. این نوع رنگ های ترفیکی باید به گونه ای باشند که طول عمر بالایی داشته باشند و به نوعی در صورت رفت و آمد ها مقاومت مناسب و بالایی را ایجاد کنند. به عنوان مثال از این رنگ ها بیشتر به جهت علامت دهی های جاده ای و محیط های شهری استفاده می شود که انتخاب رنگ و نوع آن ها بسیار اهمیت دارد. 

ویژگی های رنگ و چسب های ترافیکی 

این رنگ ها باید به گونه ای باشند که در برابر شرایط سخت و سرعت های بالای ماشین ها در فواصل مختلف زمانی بسیار مقاوم باشند. همچنین به هنگام شرایط آب و هوایی مختلف چون باد، باران، برف، یخبندان و تابش آفتاب کارایی و رنگ خود را حفظ می کند. این رنگ های ترموپلاستیک چسبندگی بالا و مناسبی دارند که استفاده از نوع با کیفیت آن به راحتی و روان بر روی سطوح مختلف قرار می گیرد. 
یکی از ویژگی های دیگر رنگ و چسب ترافیکی می توان به خشک شدن سریع آن اشاره کرد که مدت کمی پس از کار خشک می شود. 
همانطور که در بالا اشاره شد این رنگ های ترافیکی در برابر حرارت و همچنین شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت و دوام مناسبی دارند که همچنین صرفه اقتصادی نیز دارد. 
استفاده از شیشه های انعکاسی در ساختار این رنگ ها به انعکاس و بازتاب آن کمک می کند که در شرایط مختلف به خصوص هوای تاریک و شب دید بهتری در مسیر و محیط های مختلف داشته باشیم. 

کاربرد رنگ های ترافیکی 

با توجه به نکات اشاره شده این رنگ ها در محیط های مختلفی کاربرد دارند و به جهت ایجاد نظم، علامت دهی و راهنمایی و همچنین زیبا سازی مکان های مختلف استفاده می شود. به عنوان مثال می توان گفت از آن برای جاده ها و اتوبان ها، خطوط فرودگاهی، معابر عمومی و پیاده رو ها، مسیر های دوچرخه سواری و پیاده روی، پارکینگ ها، مدارس، مراکز تفریحی و عمومی و ... استفاده می شود که شرایط مناسبی را برای محیط های مختلف از جهت نظم و سامان دهی ایجاد می کند. 

معانی رنگ و چسب های ترافیکی 

استفاده از رنگ های مختلف معانی متفاوتی نیز دارد که بر حسب شرایط و هدف مورد نظر از آن ها استفاده می شود. با توجه به استاندارد های ترافیکی هر کدام از رنگ ها تعاریف و معانی خاص خود را دارند و به جهت استفاده و راهنمایی های خاص به صورت هدفمند از آن ها استفاده می کنیم.
در ادامه به بررسی انواع رنگ ها و چسب های ترافیکی و جهت کارکرد آن ها می پردازیم:
  • یک نمونه آن رنگ قرمز می باشد که بیشتر به معنی توقف و به نوعی اعلام خطر می باشد.
  • رنگ نارنجی به جهت هشدار و احتمال وجود خطر های احتمالی در مسیر ها و شرایط مختلف می باشد.
  • به کار گیری رنگ سبز بیشتر به عنوان راهنما و رسیدن به مقصد مورد نظر است به طوریکه بیشتر تابلو های مسیریابی و جاده ای به رنگ سبز می باشند.
  • رنگ سفید نیز بیشتر به جهت خط کشی های خیابانی، محدودیت های سرعت و اطلاعات معمولی به کار گرفته می شود.
  • رنگ آبی نیز به جهت راهنمایی ها در رابطه با طول جاده ای و خدمات به افراد استفاده می شود. 
این رنگ و چسب های ترافیکی با استفاده از ماشین های مخصوص که با دقت و نظم بالایی کار می کنند صورت می گیرد یا افراد به صورت دستی در شرایطی اقدام به رنگ آمیزی می کنند. 

خرید رنگ و چسب ترافیکی 

تهیه این نوع از تجهیزات ترافیکی از مراکز و سایت های معتبر امکان پذیر است با توجه به اهمیت ویژگی و کیفیت این محصول بهتر است برای خرید رنگ و چسب ترافیکی بررسی های دقیق انجام پذیرد. سایت بازار ترافیک این محصولات و وسایل ترافیکی را با بررسی های دقیق و قیمت های مناسب فراهم کرده که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.