فیلتر


کفش ایمنی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
کفش نیو استایل زیتونی
نیواستایل زیتونی (سرپنجه.کامپوزیت) سایزبندی:38تا47 مارک: استار جنس زیره: pu کف داخلی:طبی جنس رویه :بافتنی
پوتین ایمنی با زیره pu
پوتین ایمنی با زیره pu
ــــــ موجود ــــــ
جنس رویه: چرم جنس زیرین: مواد pu طراحی ارگونومیک مقاومت در برابر سایش، لغزش، مواد روغنی قیمت مناسب گارانتی ۶ ماهه
بوتین ایمنی جگوار سفید
بوتین ایمنی جگوار سفید
ــــــ موجود ــــــ
کفش ایمنی مدل زیکو مشکی
قیمت مناسب مقاومت و دوام بالا جنس چرم گاوی قابل شستشو
کفش ایمنی مدل ساکو چاپی
جنس رویه: چرم قیمت مناسب مقاومت و دوام بالا قابل شستشو
کفش ایمنی نیو استایل آبی زیره لاستیک
جنس رویه: DTY قیمت مناسب استحکام و دوام بالا قابل شستشو
کفش ایمنی  مدل زبرا مشکی
جنس رویه: چرم قیمت مناسب استحکام و دوام بالا قابل شستشو
کفش ایمنی مدل نیو استایل آبی
جنس رویه: DTY ضدحساسیت قابل شستشو ضد باکتری و قارچ
کفش ایمنی نیو استایل توسی
جنس رویه: DTY قیمت مناسب دارای کفی طبی دارای آستر پلی استر
کفش ایمنی مدل نیو استایل خردلی
جنس رویه: DTY استحکام و دوام بالا دارای کفی طبی قابل شستشو
کفش ایمنی  نیو استایل خردلی زیره لاستیک
جنس رویه: DTY دارای کفی طبی قابل شستشو ضد باکتری و قارچ
کفش ایمنی مدل نیو استایل  کاراملی
جنس رویه: DTY زیره از مواد پی یو قیمت مناسب مقاومت و دوام بالا
کفش ایمنی  مدل  استایل توسی
جنس رویه: DTY قیمت مناسب استحکام و دوام بالا قابل شستشو
کفش ایمنی مدل استایل آبی
قابل شستشو ضد حساسیت مقاومت و دوام بالا قیمت مناسب
1 2 3 4
وجود تجهیزات ایمنی شرایط مناسب و استانداردی را برای محیط های گوناگون ایجاد می کند که بهتر است از نمونه ها و مدل های مختلف آن به جهت ایمنی بیشتر و حفظ سلامتی افراد استفاده شود. این تجهیزات شامل دسته بندی های مختلفی می باشد که نمونه ای از آن کفش های ایمنی می باشد که در مدل ها و نوع های متنوعی قابل استفاده می باشد. به صورت کلی کفش های ایمنی در حالت های ساق کوتاه، نیمه بلند و بلند تولید و عرضه می شوند که باید برای خرید آن ها شرایط محیطی را در نظر گرفت. 

بررسی کفش ایمنی

شرایط و محیط های کاری مختلف نیازمند تجهیزات و نمونه های استاندارد می باشد که باید متناسب با هر کار و شغلی از مدل های مختلف و کاربردی آن ها استفاه کرد. از کفش های ایمنی برای فعالیت های مختلف ساختمانی و عمرانی، پتروشیمی ها، صنایع و کارگاه های مختلف، تعمیر کاری ها و محیط های دیگر شغلی استفاده می شود. بهتر است برای تهیه این نوع از تجهیزات ایمنی بررسی های دقیق و کاربردی انجام شود به طوریکه امکان وقوع حوادث و اتفاق های ناگوار در محیط های مختلف کاری وجود دارد و به کار گیری نمونه های مناسب این تجهیزات به کاهش خسارات و جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی کمک می کند. 

انواع مختلف کفش های ایمنی 

به صورت کلی نمونه های مختلفی از این کفش های ایمنی وجود دارد که برای طبقه بندی ها می توان به کفش های کار، پوتین های کاری و نظامی، چکمه ها و کفش های حفاری اشاره کرد که هر کدام ویژگی ها و شرایط خود را دارد. 
همانطور که در مطالب بالا اشاره کردیم نمونه های متنوعی از این کفش های ایمنی با ویژگی های مختلف و کاربردی وجود دارد که هر مدل و نمونه ی آن به نوعی طراحی و عرضه می شوند. 
پوتین های ایمنی: این دسته از کفش ها طراحی متفاوتی نسبت به نمونه های دیگر دارند به طوریکه پوشش مناسب و کاملی را برای پا ایجاد می کند. همچنین بسیار مقاوم و با دوام می باشند. 
پوتین های نظامی: فعالیت های نظامی و سربازی نیز به تجهیزات ایمنی و مخصوص خود نیاز دارد که در این زمینه نمونه های متنوع و کاربردی از این تجهیزات تهیه و تولید شده است. تولید این پوتین ها به گونه ای است که کاربری راحتی را برای افراد فراهم می کند.
چکمه های ایمنی: این مدل نیز در دسته بندی کفش های ایمنی قرار می گیرد. مشاغل مختلفی چون فعالیت های کشاورزی، آبیاری های مختلف، بتن ریزی ها، کار در صنایع و کارگاه های مختلف به این چکمه ها نیاز دارند به طوریکه پوشش مناسبی را فراهم می کند. 
کفش های ایمنی عایق برق: از مهم ترین اقدامات به جهت ایمنی بیشتر و کاربردی در شرایط حساس و خطرناک به کار گیری کفش های ایمنی عایق برق است که وجود آن در محیط های کاری دکل بندی، مخابراتی و کارخانه های مختلف از وقوع خطرات احتمالی جلوگیری می کند.
نمونه های متنوعی از این کفش های ایمنی وجود دارد که بر حسب نیاز و شرایط آن ها را به کار می گیریم. 

ویژگی های کفش های ایمنی 

به جهت ایجاد ایمنی لازم و کاربردی در شرایط کاری مختلف باید این کفش ها با توجه به استاندار ها و به همراه ویژگی های مشخص تولید شوند. به صورت کلی استاندارد های مناسبی برای تهیه و تولید کفش های ایمنی وجود دارد. از نمونه ویژگی های کفش های ایمنی می توان به نکات زیر اشاره کرد:
  • پنجه های کامپوزیت و فولادی 
  • رویه های مرغوب و با کیفیت 
  • زیره های با دوام پلی اورتانی و نمونه های مختلف دیگر
  • طراحی های استاندارد
  • آستر های ضد بو 
برخی از این کفش ها در برابر سایش، لغزش، مواد ها و محلول های روغنی و شیمیایی بسیار مقاوم می باشند. همچنین برخی از این کفش ها در مواجه با حرارت و دما های بالا بسیار کاربردی و مجهز تولید شده اند و همچنین برخی در برابر نفوذ آب بسیار مقاوم می باشند. یک نمونه از این کفش های ایمنی چکمه های آتش نشانی می باشد که با توجه به کارکردی که دارد طراحی دقیق و مقاومی دارد.

انتخاب کفش های ایمنی مناسب 

برای این کار ابتدا باید چگونگی فعالیت و محیط کاری مورد نظر تعیین شود که انتخاب کفش های ایمنی راحت تر و اصولی تر انجام شود. خطرات و حوادث ناگواری چون اتصالات برقی، سقوط اشیا محکم و ضربه های احتمالی در شرایط مختلف کاری وجود دارد که باید همه ی این احتمالات برای خرید و انتخاب کفش مناسب در نظر گرفته شود. 
شرایط دمایی نیز از عوامل دیگر بررسی کفش های ایمنی می باشد که باید برای انتخاب آن ها حالت های دمایی سرد و گرم در نظر گرفته شود. یک نمونه از این تجهیزات کفش های کوهنوردی است که بسیار کاربردی می باشند و طراحی استانداری دارند و همچنین کاربری راحتی دارند. 
یک عامل دیگر برای بررسی و انتخاب کفش های ایمنی بررسی مقاومت آن ها در برابر سایش، لغزش و مواد شیمیایی مختلف است که باید با دقت بیشتری توجه شود. 

برند های مختلف کفش های ایمنی 

در هر حیطه کاری و تولید تجهیزات برند های متنوع و مختلفی وجود دارد که بهتر است برای انتخاب دقیق و مناسب از برند های معروف و با کیفیت آن ها استفاده شود. به عنوان مثال بیشتر این کفش های ایمنی از نمونه های معروف کاترپیلار می باشد که محصولات متنوع و با کیفیتی را تولید و عرضه می کنند. 

خرید کفش های ایمنی 

همانطور که می دانید نمونه های مختلفی از این تجهیزات کاربردی و کفش های ایمنی وجود دارد که بر حسب شرایط و فعالیت های مختلف از آن ها استفاه می کنیم. خرید کفش های ایمنی باید با بررسی های دقیقی انجام شود تا از حوادث و اتفاق های ناگوار تا حدودی جلوگیری شود. 
سایت ها و مراکز معتبری برای خرید این تجهیزات ایمنی وجود دارد که بهتر است از نمونه های با کیفیت و مرغوب آن استفاده شود. به همین جهت سایت بازار ترافیک مدل های متنوعی از کفش  کار و ایمنی را فراهم کرده است و به راحتی و تماس با مشاوران ما و یا از طریق پیام رسان ها می توانید نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.