فیلترپوتین ایمنی حفاری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
پوتین حفاری با چرم نبوک
پوتین حفاری با چرم نبوک
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
جنس رویه: چرم نبوک جنس زیرین: مواد PU طراحی استاندارد و زیبا آستر ضد تعریق قیمت مناسب
پوتین حفاری با چرم مشکی
پوتین حفاری با چرم مشکی
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
ساخته شده از جنس چرم طبیعی محافظ بسیار خوبی در برابر آسیب های احتمالی قابلیت ضد سایش قابلیت ضد لغزش قابلیت ضد آب
پوتین حفاری با چرم قهوه ای
پوتین حفاری با چرم قهوه ای
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
ساخته شده از جنس چرم طبیعی مقاوم در برابر سایش و لغزش ساخته شده از جنس زیره پلی اورتان PU
پوتین حفاری
پوتین حفاری
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
مقاوم در برابر سایش و لغزش مناسب برای استفاده افراد در فعالیت های ساختمانی قابلیت ضد آب نسوز ساخته شده از جنس چرم طبیعی
پوتین آتش کاری
پوتین آتش کاری
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
ساخته شده از جنس چرم طبیعی محافظت از پا در برابر مواد مذاب مناسب برای مشاغلی مثل جوشکاری و ریخته گری

برای بهتر شدن شرایط ایمنی کار و بهره وری مناسب به هنگام فعالیت های مختلف لازم است که شامل تجهیزات و محصولات مختلف و متنوعی می شود که برای هر نوع از فعالیت ها باید از وسایل مخصوص استفاده کرد. به کار گیری کفش های ایمنی از مهم ترین تجهیزات به جهت کار در شرایط می باشد. به عنوان مثال استفاده از پوتین ایمنی حفاری نمونه ای به منظور استفاده در کار و فعالیت خاصی می باشد. این نوع تجهیزات ایمنی را باید با بررسی های دقیق و مناسبی تهیه کرد.
پوتین های ایمنی شامل موارد نمونه های مختلفی می باشد که طراحی کلی آن ها به صورت ساق بلند است که باید برای کار در شرایط سخت و مختلف کارآمد باشد. 

بررسی پوتین ایمنی حفاری 

عمل حفاری اقدامی به جهت کندن و حفر زمین، حفر چاه، کندن تونل، کار در معدن، فعالیت های پتروشیمی و نفتی، لوله کشی و ... می باشد که این نوع از فعالیت ها به تجهیزات مخصوص و با کیفیتی نیاز دارند که بر این اساس باید از نمونه ها و مدل های مختلف آن به خوبی استفاده کرد. 
این نوع پوتین های ایمنی حفاری با توجه به ساختاری که دارند به صورت ساق بلند می باشند که با توجه به این ساختار ایمنی مناسبی را به هنگام کار در شرایط مختلف و سخت فراهم می کند. به همین جهت طراحی و نوع تولید آن ها به گونه ای است که از ساق پا به خوبی محافظت می کند و ویژگی های عملکردی مناسبی دارد. 
اساس کار استفاده از این پوتین ها به جهت جلوگیری از نفوذ آب و کاربری راحت و ایمن در شرایط سخت و دشوار می باشد.

انواع پوتین ایمنی حفاری 

در کل تجهیزات ایمنی و مخصوصا کفش های ایمنی به مدل های مختلفی دسته بندی و تقسیم می شوند که بر اساس نیاز و محیط مورد نظر لازم است از نمونه های مختلف آن ها استفاده کرد. 
یک المان به جهت بررسی انواع این پوتین ایمنی حفاری نوع جنس رویه آن می باشد که به دو نوع چرمی و لاستیکی استفاده می شوند که بر اساس کاربرد و شرایط مورد نظر آن ها را به کار می بریم. ساختار اصلی این پوتین ها به صورت یکسان است می باشد و فقط از لحاظ ظاهری با نمونه های دیگر متفاوت هستند. برای این نوع کار ها می توان از چکمه های لاستیکی نیز استفاده کرد زیرا ساختار مناسبی دارند و به صورت ساق بلند طراحی شده اند.

ویژگی های پوتین ایمنی حفاری 

هر نوع تجهیزی باید بر اساس استاندارد ها و ویژگی های مناسبی ساخته و تولید شود که مخصوصا این کفش های کار بسیار کاربردی می باشند و لازم است با دقت کافی نسبت به خرید و انتخاب آن ها اقدام کرد. 
از ویژگی های این پوتین های حفاری می توانیم به موارد زیر اشاره کرد:

  • رویه مقاوم و محکم 
  • عایق آب و برق
  • طراحی استاندارد 
  • مقاومت در برابر گرما و حرارت
  • کاربری راحت 
  • رویه چرمی 

به جهت کاربری بهتر لازم است تا رویه این نوع کفش ها از مواد با کیفیت و مرغوب باشد به طوریکه برای این نوع پوتین های حفاری از رویه چرمی استفاده می کنیم که در برابر پارگی ها، ضربه و برخورد با اشیا نوک تیز مقاومت خوبی دارد. 

زیره با کیفیت 

وجود زیره مناسب به کاربری بهتر این نوع کفش ها و پوتین های ایمنی بسیار کمک می کند به همین جهت برای انتخاب یک کفش ایمنی مناسب باید به نوع زیره آن توجه بسیاری شود. یک نوع با کیفیت برای استفاده در پوتین های حفاری زیره با مواد پلی اورتانی (PU) می باشد که در برابر سایش، لغزش و حلال های مختلف شیمیایی عملکرد مقاومی دارند. 

عایق آب و برق 

از مهم ترین ویژگی های این نوع پوتین ها مقاومت در برابر نفوذ آب می باشد زیرا آن ها در محیط های آبی و در مواجه با مایعات قرار می گیرند همچنین با توجه به شرایط کاری به صورت عایق برق نیز می باشند که از پا به خوبی محافظت می کنند. 

طراحی استاندارد 

برای استفاده مناسب از این پوتین های حفاری طراحی ظاهری و ساختار آن بسیار اهمیت دارد و به گونه ای که در مدل های مختلفی تولید می شوند همچنین استاندارد های لازم به جهت تولید آن ها در نظر گرفته شده است. 

کاربری راحت 

برای کار راحت و ایمن داخل این نوع پوتین ها از آستر های مناسب و با کیفیت استفاده می شود که نرمی مناسبی را ایجاد می کند و شرایط کار را راحت تر می کند همچنین منافذ مناسبی به جهت ایجاد جریان هوا در آن ها تعبیه می شود که بسیار عالی عمل می کند.

عایق گرما 

برخی از انواع این پوتین ها در برابر حرارت و گرما عملکرد خوبی دارند به گونه ای که حالت نسوز دارند و در شرایط سخت فرایند مناسبی ایجاد می کنند.
همانطور که می دانید این پوتین ها به صورت ساق بلند طراحی و تولید می شوند که حفاظت مناسبی برای پا و در کل حفظ سلامتی افراد ایجاد می شود.

نکاتی برای انتخاب پوتین ایمنی حفاری 

همواره برای خرید و انتخاب هر محصول و تجهیزی لازم است تا از نمونه های مختلف و با بررسی های دقیق این کار انجام شود. انتخاب پوتین ایمنی حفاری مناسب به نوع محیط کاری، شرایط استفاده، کاربری راحت، جنس مقاوم و ... بستگی دارد.
نکات مورد نظر برای انتخاب درست این نوع کفش ها همان ویژگی های ایمنی می باشد که همچنین باید بر اساس شرایط از نمونه ها و مدل عالی آن ها استفاده کرد. 

خرید پوتین ایمنی حفاری

به کار گیری تجهیزات ایمنی باید بر اساس استاندارد ها و نکات مورد نظر انجام شود به طوریکه مدل ها و نمونه های مختلفی از آن ها وجود دارد که می توانید برای خرید پوتین ایمنی حفاری از سایت ها و مراکز معتبر اقدام کنید. 
به این منظور سایت بازار ترافیک نمونه های معتبری از این پوتین ها را فراهم کرده که به راحتی می توانید نسبت به خرید آن ها اقدام کنید.