فیلترپوتین نظامی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
پوتین نظامی ایرانی شاهین
پوتین نظامی ایرانی شاهین
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
جنس رویه: چرم مرغوب جنس زیره: مواد PU انعطاف پذیری بالا طراحی و دوخت استاندارد
استاندارد شدن شرایط و کار در محیط‌های مختلف نیاز به تجهیزات و ابزار‌های مخصوص دارد به این صورت که می‌توان بررسی‌های کاربردی برای تهیه و استفاده از آن‌ها در نظر گرفت. هر اقدام و عملی به لباس و پوشش مناسب نیاز دارد که هر فرد در هر زمینه ملزم به رعایت آن‌ها است. 
این اقدامات علاوه بر استاندارد سازی به حفظ سلامتی و جان افراد کمک می‌کند پس به همین جهت لازم است بر اساس شرایط و محیط مشخص از نمونه‌های مورد نظر استفاده کرد. به عنوان مثال فعالیت نظامی به تجهیزات و ابزار‌های مخصوص خود نیاز دارد که در این بخش به بررسی پوتین نظامی می‌پردازیم. 
تجهیزات ایمنی شامل دسته بندی‌های مختلفی می‌شوند که برای هر محیط و شرایطی مدل‌ مشخصی در نظر گرفته شده است که با توجه به نیاز و شرایط آن‌ها را بررسی می‌کنیم. 

بررسی پوتین نظامی 

فعالیت‌های نظامی با توجه به اهمیت و شرایطی که دارند نیازمند تجهیزات و ابزار‌های مخصوص خود هستند. در کل خرید و تهیه کفش مناسب برای هر اقدام و فعالیتی باید حساب شده و با بررسی‌ها انجام شود تا پا در وضعیت سالم و ایمنی قرار بگیرد. پوتین نظامی با توجه به استفاده طولانی مدت از این نوع کفش کار طراحی و ساختار مشخص و استانداردی دارد که با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف آن می‌توان از مدل‌ها و نمونه‌های متنوع آن انتخاب مناسب داشت.
همانطور که از نام این نوع کفش‌ها پیدا است فرم و حالت آن‌ها به صورت ساق بلند است که ایمنی مناسبی برای افراد فراهم می‌کند. پوتین نظامی به نوعی در دسته بندی کفش کار قرار می‌گیرد که به همین منظور باید از نمونه‌های با کیفیت آن‌ها برای استفاده در فعالیت‎های مختلف استفاده کرد. 

انواع پوتین نظامی 

انجام هر یک از فعالیت‌ها و اقدامات در زمینه های مختلف نظامی به مدل‌ها و انواع مختلفی از پوتین نظامی نیازمند است. با توجه به اهمیت و نوع کاربری که این کفش‌ها دارند برای هر فرایند و شرایط کاری نمونه و نوع مناسبی طراحی شده است. به صورت کلی برای دسته بندی انواع پوتین نظامی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • پوتین نظامی سربازی
  • پوتین نظامی طبی
  • پوتین نظامی بیابانی
  • پوتین نظامی مناطق سردسیر
شرایط و محیط‌ها به استفاده ما از تجهیزات بسیار تاثیر گذار هستند به همین جهت لازم است با مدل‌ها و انواع مختلف این کفش‌ها و پوتین‌ها آشنایی داشته باشیم تا در شرایط مورد نظر انتخاب مناسبی داشته باشیم. 

پوتین نظامی سربازی 

مهم ترین و پر کاربرد ترین این نوع کفش‌ها پوتین نظامی سربازی می‌باشد که معمولا طراحی و ساختار آن به صورت ساده و به رنگ مشگی می‌باشد. به گونه ای این نوع از طراحی و ساختار به جهت یکدست شدن افراد در فعالیت‌ها می‌باشد. 
این نوع پوتین معمولا به صورت بند دار می‌باشد و ساختار آن به صورت بلند است و به هنگام استفاده‌های طولانی مدت به صورت مناسبی است و در واقع کاربری خیلی راحتی ندارند اما در کل وزن زیاد و سنگینی دارند. 

پوتین نظامی طبی

پوتین‌های ساده معمولا برای اعزام پسران به سربازی استفاده می‌شود که در استفاده طولانی مدت شرایط مناسبی را ایجاد نمی‌کنند اما این پوتین نظامی طبی ساختار مناسب و کاربردی دارد و به گونه ای طراحی شده است که به ستون فقرات و بدن ما فشار زیادی وارد نمی‌کند. 
زیره به کار رفته در این نوع پوتین نظامی به صورت لاستیکی می‌باشد که وزن آن را افزایش می‌دهد اما برای افزایش استحکام و مقاومت در برابر شرایط مختلف بسیار کارآمد و مناسب است.

پوتین نظامی بیابانی 

برای استفاده بهتر و ایمن تر در شرایط بیابانی و صحرایی طراحی این نوع پوتین نظامی به صورت خاکی و در حالت استتار می‌باشد که کار در شرایط مختلف را برای افراد راحت تر می‌کند. این نوع کفش نیز به صورت استاندارد و طبی ساخته می‌شوند که به ایمنی و سلامت افراد کمک می‌کند. 
معمولا برای ساخت و تولید پوتین نظامی بیابانی از زیره PU استفاده می‌شود که سبک و راحت است و کاربری راحتی را نیز فراهم می‌کند. 

پوتین نظامی مناطق سردسیر 

شرایط آب و هوایی مختلف به تجهیزات مناسب و مخصوص خود نیاز دارند که مهم ترین آن‌ها کفش و پوتین کاربردی می‌باشد. به عنوان مثال برای محیط‌های سردسیر و شرایط آب و هوایی برفی نمونه پوتین نظامی نیز متفاوت می‌شود. به طور معمول این نوع پوتین‌ها به صورت ضخیم و چند لایه تولید می‌شوند و زیره آن‌ها به صورت ضد لغزش و ضد سایش می‌باشد. 
بسیاری از افراد نظامی در محیط‌های سردسیر و با شرایط سخت مشغول به فعالیت و کار هستند که استفاده از تجهیزات مناسب لازمه‌ی آن‌ها می‌باشد به همین منظور پوتین نظامی مخصوص و کاربردی برای استفاده در این شرایط طراحی و تولید می‌شود. در کل طراحی این پوتین‌ها به گونه ای می‌باشد که می‌توان برای کوهنوردی و شرایط یخبندان و برفی نیز آن‌ها را به کار برد. 

ویژگی‌های پوتین نظامی 

این نوع کفش در دسته بندی تجهیزات ایمنی قرار می‌گیرند که به همین جهت لازم است به صورت استاندارد و اصولی تولید شوند. از ویژگی‌های پوتین نظامی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • طراحی استاندارد 
  • رویه چرمی مقاوم 
  • زیره لاستیکی یا PU
  • طراحی ظاهری متنوع 
  • آستر داخلی مناسب
بسیاری از پوتین‌ها به جهت افزایش ایمنی از رویه چرمی استفاده می‌کنند که در برابر ضربه‌های مختلف کارایی خوبی دارد. زیره پوتین‌های نظامی به صورت لاستیکی و مواد PU می‌باشند که جتس لاستیکی وزن سنگینی دارد و زیره PU سبک وزن است و در برابر سایش و لغزش و مواجه با مواد روغنی مقاومت خوبی دارد. 
با توجه به استفاده طولانی مدت از این نوع کفش برخی از آن‌ها از آستر مناسب و ضد بو استفاده می‌کنند که بسیار کمک کننده می‌باشد. برای استفاده و خرید مناسب آن‌ها باید بررسی‌های کاربردی انجام گیرد. 

خرید پوتین نظامی 

شرایط نظامی مختلف به تجهیزات ایمنی مناسب و مخصوص خود نیاز دارند که به این منظور سایت بازار ترافیک مدل‌ها و نمونه‌های متنوع از این تجهیزات را فراهم کرده که می‌توانید به راحتی نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید. پوتین نظامی شامل مدل‌ها و طرح‌های متنوعی می‌شود که با توجه به شرایط و محیط‌های مورد استفاده تهیه و عرضه می‌شوند. شما می‌توانید برای خرید این نوع پوتین‌های با کیفیت و قیمت مناسب از سایت بازار ترافیک اقدام کنید.