فیلتر
عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل I-3 AR
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل I-3 AR
ــــــ موجود ــــــ
محصول برند یووکس - دارای لنز با کیفیت و مقاوم - انعطاف پذیر - ضد بخار - آنتی رفلکس اشعه - شفاف - وضوح دید بالا - ساختاری مستحکم - ضد خراش -
عینک محافظ آزمایشگاهی
عینک محافظ آزمایشگاهی
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
مناسب برای آزمایشگاه ها، پتروشیمی جنس مقاوم و با کیفیت بند های محکم ضد خش قیمت مناسب
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل cx2
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل cx2
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
عینک یووکس - دارای لنز ضد بخار و فیلتر اشعه uv - دسته های قابل انعطاف - وزن سبک - وضوح دید بالا - لنز پلی کربناتی با شفافیت بالا - مقاوم در برابر ضربه و خراشیدگی -
عینک آزمایشگاهی uvex مدل ultrasonic
عینک آزمایشگاهی uvex مدل ultrasonic
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
سبک - پوسته ی بسیار مقاوم - طراحی حرفه ای و زیبا - مقاوم در برابر خراشیدگی - دارای لنز پلی کربناتی شفاف با وضوح بالا - ساخته شده از متریال نرم و ضد حساسیت -
عینک آزمایشگاهی uvex مدل super f OTG
عینک آزمایشگاهی uvex مدل super f OTG
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
شفافیت بالای لنزهای پلی کربناتی - مقاوم در برابر مواد اسیدی ، شیمیایی و ضربه - دارای دسته های نرم و ضد حساسیت - بسیار سبک و راحت -
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل pheos
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل pheos
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
عینک یووکس - ضد بخار و ضد خش - فریم صد در صد غیر فلزی - لنز پلی کربناتی شفاف - فریم سبز رنگ - سبک و وضوح دید بالا - دارای فیلتر جلوگیری از اشعه ماورابنفش - ضد بخار -
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل carbonvision goggles
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل carbonvision goggles
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
عینک ایمنی یووکس - مقاوم در برابر خراشیدگی و ضربه - لنز خاکستری از جنس پلی کربنات شفاف - ضد ویروس - مقاوم و با دوام - ضد ویروس - مطابق با استاندارهای جهانی -
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل i-vo
عینک ایمنی پزشکی uvex مدل i-vo
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
برند یووکس - دارای لنز شفاف از جنس پلی کربنات - ضد خش و مه - دارای طول عمر بالا - فریم سبک و با دوام - بدون ایجاد حساسیت بر روی پوست - بازوهای دسته عینک قابل تنظیم -
عینک ایمنی uvex مدل super OTG
عینک ایمنی uvex مدل super OTG
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
عینک ایمنی با لنز شفاف بی رنگ - محصول شرکت یووکس - مقاوم در برابر اشعه - ضد خش - سبک و مقاوم - لنز ضد مه - مقاوم در برابر خراشیدگی و مواد شیمیایی - صد درصد بدون فلز -
عینک ایمنی uvex مدل Astro Spec
عینک ایمنی uvex مدل Astro Spec
ــــــ تماس بگیرید ــــــ
عینک ایمنی با لنز شفاف بی رنگ - محصول شرکت یووکس - مقاوم در برابر اشعه - ضد خش - رنگ آبی - سبک و مقاوم - لنز ضد مه - مقاوم در برابر خراشیدگی و مواد شیمیایی - دارای دسته قابل تنظیم -

اگر شاغل هستید و در محیط‌های حساس و خطرناک کار می‌کنید لازم است تجهیزات و ابزارهای مربوط به کار بگیرید تا هم ایمنی تان حفظ شود و همچنین کارها را به راحتی انجام دهید. یک محیط کار استاندارد لازم است با توجه به قوانین و شرایط تعریف شده عمل کند به این صورت که تجهیزات محیط کاری باید تامین شود همچنین استفاده از ابزارهای ایمنی فردی نیز از ضروری ترین اقدامات می‌شود. 
محافظت از چشم در محیط کار یک اقدام ضروری است که باید به انتخاب نمونه مناسب تجهیز ایمنی توجه کرد. هر بخش از اندام ما نیاز به مراقبت دارد و به همین جهت محصولات متنوعی برای این فعالیت‌ها طراحی و تولید شده‌است. به عنوان مثال استفاده از عینک ایمنی کمک بزرگی به سلامت چشم‌ها می‌کند. 
یکی از محیط‌های کاری حساس آزمایشگاه‌ها و فضای بیمارستانی است که لازم است از عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی استفاده شود. 

اهمیت استفاده از عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی 

حتما تا به حال به آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی سرزده‌اید و متوجه هوای آلوده شده‌اید به طبع این شرایط برای کارکنان و پزشکان سخت تر خواهد بود که لازم است از عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی استفاده شود تا حفاظت خوبی برای افراد فراهم شود. 
در محیط آزمایشگاهی مواد و محلول‌های مختلفی وجود دارد که افراد به هنگام کار لازم است از عینک استاندارد استفاده کنند. آلودگی، برخورد اشیا تیز، ضربه، بخار و دود محلول‌های مختلف و ... همگی استفاده از عینکی ایمنی را قوت می‌بخشند. 
به عنوان مثال ممکن است به هنگام عمل یا جراحی‌های مختلف خون یا محلول‌های مختلف با چشم برخورد کنند که استفاده از عینک مانع از این کار می‌شود. از طرفی به نوعی طراحی شده‌اند که دید خوبی برای افراد فراهم می‌کند. 

انواع عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی 

حال که اهمیت استفاده از این تجهیز ایمنی را متوجه شدیم بهتر به بررسی انواع آن بپردازیم تا به هنگام انتخاب آشنایی کاملی داشته باشیم. برای راحتی افراد به هنگام استفاده از عینک‌های ایمنی دو مدل از این عینک‎ها طراحی شده است که شامل عینک ایمنی دسته دار و عینک بدون دسته می‌باشد که با توجه به نوع کار و سلیقه افراد استفاده می‌شوند. 

عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی دسته دار

این نوع از عینک‌ها مدل استاندارد و معمولی می‌باشد که دسته‌های پلاستیکی دارد و به صورت کلی دید خوب و کاملی ایجاد می‌کند. در حالت کلی در اتاق‌های عمل و انجام خدات درمانی این مدل استفاده می‌شود. 

عینک ایمنی بدون دسته 

این نوع از عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی بدون دسته می‌باشد و با استفاده از بندهای محکم متصل می‌شوند و در پشت سر قرار می‌گیرند. 
نمونه‌های دیگر این عینک‌های بدون دسته عینک اسکی یا کوهستانی است که در طرح‌های متنوعی تولید و استفاده می‌شوند. 
معمولا استفاده از این نوع عینک بدون دسته کاربری راحتی دارد به این منظور که کامل و مستحکم بر روی سر قرار می‌گیرند و در صورت انجام کارها از چشم در نمی‌آیند. 
همچنین مدل‌های دیگر این عینک‌ ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی پوشش کاملی برای صورت ایجاد می‌کند به این صورت که به صورت کامل دور چشم‌ها را پوشش می‌دهد و حتی قسمتی از بینی را در بر می‌گیرد.

ویژگی عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی 

یک عینک استاندارد ویژگی‌ها و عملکرد مخصوص خود را دارد که لازم است برای استفاده از مدل درست آن شرایط و وِیژگی هر نمونه را بررسی کرد. 
اجزای تشکیل دهنده یک عینک لنز، دسته، فریم و بند می‌باشد که از جنس‌های مختلفی تولید شده‌اند. به صورت معمول جنس این عینک‌ها از پلاستیک قوی است که البته جنس لنز آن‌ها اهمیت بالایی دارد و معمولا به صورت پلی کربنات است که مقاومت خوبی دارد. 
از ویژگی‌های عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت در برابر ضربه‌های احتمالی
  • کاربری مناسب در مواجه با مواد و محلول‌های شیمیایی 
  •  شرایط مناسب در برابر حرارت و دما 
  • ایجاد دید کافی به هنگام فعالیت 

اگر به هنگام انتخاب عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی بررسی درست و استانداردی داشته باشیم شرایط خوبی به هنگام کار و فعالیت داریم که به تبع آن کمک کننده است. 
ممکن است داخل برخی از عینک‌های ایمنی بخار کند که دید را مختل می‌کند پس برای جلوگیری از این شرایط برخی از این عینک‌ها مجهز به منافذی جهت تهویه مناسب است که کاربری خوبی ایجاد می‌کند. 

بررسی شرایط لنز عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی 

نوع لنز استفاده شده در تولید عینک‌ها اهمیت بالایی دارد و در جهت ایجاد دید استاندارد بسیار کمک کننده هستند همانطور که گفتیم معمولا از جنس پلی کربنات و PVC نرم هستند که مقاومت خوبی در برابر ضربه‌ها و مواد مختلف شیمیایی و اسیدی دارد. 
یک کاربرد  لنز استاندارد عینک ایمنی عملکرد مناسب در مواجه با اشعه‌های UV و مضر است که کمک خوبی محسوب می‌شود.  

انواع لنز عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی 

  • لنز شفاف
  • لنز قطبی
  • لنز آبی
  • لنز کهربایی 
  • لنز نارنجی 

نمونه‌های دیگر از این لنزها وجود دارد که از هر کدام برای کاری استفاده می‌کنیم به عنوان مثال لنز شفاف همانطور که از نامش پیدا است حالت شفاف و بدون رنگی دارد که برای دید کامل در هر جهتی بسیار مناسب است. معمولا جنس این نوع لنز شفاف از مواد پلی کربناتی است که مقاومت و دوام خوبی دارد. 

لنز قطبی

این نوع لنز ویژگی مخصوصی دارد به این معنی که به جهت استفاده در محیط‌های آفتابی بسیار مناسب است به این صورت که نور تابشی را دفع می‌کند. 

لنز آبی

استفاده از این لنز برای عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی کارکرد خوبی را در برابر بخارهای سدیم ایجاد می‌کند که استفاده زیادی از آن می‌شود.

لنز کهربایی

برای مشاهده صفحات نمایش لپ تاپ و گوشی این لنز کهربایی بسیار مناسب است به این صورت که نور تابش شده را به چشم را کم می‌کند. 

جمع بندی 

بهتر است برای کار در شرایط مختلف تجهیزات ایمنی استاندارد و مخصوص را به کار برد تا سلامتی افراد حفظ شود. استفاده از عینک ایمنی پزشکی و آزمایشگاهی یکی از الزامات کاری است که در سلامت و ایمنی افراد تاثیر مناسب و مثبتی می‌گذارد.